ZOO Dvůr Králové hledá pracovníky na sezonu 2018


27.11.2017

Ostraha safari - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxí s lidmi - komunikativnost, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích), řidičský průkaz skupiny B, základní práce s PC (word, excel, emaily). Základní mzda 12.000,- Kč + odměny po zapracování až do výše 3.500,- Kč.
Období duben – říjen.

Řidiči safaribusů / africa trucků - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxí,  komunikativností – mluvení, průvodcováním, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích), řidičský průkaz skupiny B, C, D,E,T profesní doklady vč. potřebných školení. Cizí jazyk výhodou.  Základní hodinová mzda 150,- Kč + odměny po zapracování.
Období květen – září.

Uklízečka - uvedená pozice vyžaduje a je podmíněna spolehlivostí, dobrým zdravotním stavem, předchozí praxí v daném oboru, prací s lidmi - komunikativnost, flexibilním pracovním nasazením (práce i o víkendech a svátcích). Základní mzda 12.000,- Kč + odměny po zapracování až do výše 3.500,- Kč.
Období květen – září.

Životopisy zasílejte do 2. února 2018 na e-adresu: provoz.zoo@post.cz
Do předmětu zprávy uveďte, prosím, pozici, o kterou máte zájem.