Sochařský workshop

Sochařka Maudy Muhoni - Křehká žena, jejíž síla rukou dala život tunám nepoddajného kamene.

Do konce srpna nám kouzlo svého talentu a řemeslnou dovednost, získanou v umělecké zimbabwské komunitě Tengenenge, poodkrývá přímo tady, před našimi zraky.

A nejen to. Ráda tajemství své tvůrčí práce předá komukoliv z nás, kdo ve své duši tuší umělecké sklony. Ať jste dospělý nebo dítě, máte příležitost strávit s paní Maudy povznášející chvíle i hodiny těžké dřiny v rámci INDIVIDUÁLNÍHO SOCHAŘSKÉHO WORKSHOPU, jehož výsledkem bude hmatatelná a krásná stopa vaší existence na této planetě – vámi vlastnoručně vyrobená socha.

Workshop je vhodný pro všechny věkové kategorie s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu. Doba, kterou chcete prací se sochařkou Maudy strávit, záleží jen na vás. Doporučujeme pro workshop minimálně 2 – 3 dny. V ceně workshopu je i kámen, jehož výsledná podoba zpracování bude patřit vám. Pokud jste z daleka, ubytujte se v našem Hotelu Safari či Safari Kempu. Účastníci workshopu mají 10 % slevu na ubytování. Ubytování je nutné rezervovat předem!

Termín workshopu si rezervujte předem, vybírat můžete kterékoliv dny od 1.7. - 31.8.2017. Rezervaci workshopu provedete odesláním vaší zprávy s požadavkem na termín na emailovou adresu info@zoodvurkralove.cz, poté vyčkejte potvrzení rezervace.

Účastníci workshopu musí mít vlastní ochranné brýle, pracovní rukavice a respirátor či roušku.

Pokud chcete, nářadí můžete také zakoupit na: